SPECJALISTA DS. HANDLU ZAGRANICZNEGO

Stanowisko: SPECJALISTA DS. HANDLU ZAGRANICZNEGO
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie ofert handlowych oraz niezbędnej dokumentacji,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy handlowej i relacji z klientami,
  • kompleksowa obsługa klienta eksportowego,
  • uczestnictwo w wystawach i targach branżowych,
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne,
  • reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu:                pełny etat
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia:  do uzgodnienia
System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną
Wykształcenie: min. średnie techniczne
Inne wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w zakresie handlu/obsługi klienta (preferowane w eksporcie, w branży rolniczej),
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Kontakt:

 kadry@meprozet.pl
65 512 10 60